آموزش خرید Prime Day در Amazon.ae توسط وبسایت میکرولس

میکرولس ۱۴۰۲/۰۴/۰۴

سلام و خسته نباشید امروز میخواهیم استفاده از تخفیفات آمازون امارات در روز پرایم را به شما آموزش بدهیم تا از طریق وبسایت میکرولس دسترسی به تمام تخفیفات amazon.ae آمازون امارات داشته باشید .

1)روز پرایم چیست؟ Prime Day رویداد معاملاتی آمازون است که منحصراً برای اعضای Prime است که شامل معاملات شخصی و برندهای برتر است. این رویداد در 15 ژوئیه 2015 برای مشتریان زنده شد، به عنوان راهی برای جشن گرفتن اعضای Prime در 20 سالگی آمازون.

2) چگونه می توانم برای یافتن معاملات در روز پرایم آماده شوم؟ به Amazon Prime بپیوندید تا به طور کامل در Prime Day شرکت کنید. برخی از راه های اضافی برای آماده سازی عبارتند از: معاملات انحصاری اعضای Prime را بررسی کنید و هنگام خرید به عنوان عضو Prime، هزاران کالا از تخفیف‌های انحصاری دریافت کنید. فروشگاه میکرولس این امکان را فراهم نموده تا از اکانت پرایم میکرولس استفاده کنید و محصولات خود را با تخفیف تهیه کنید

3) چه چیزی همراه آمازون پرایم است؟ عضویت به شما امکان می‌دهد به همه معاملات Prime Day برای اعضا، و همچنین مزایای انحصاری مانند ارسال سریع و رایگان در امارات ، تخفیف‌های انحصاری اعضا ، Prime Video و موارد دیگر دسترسی داشته باشید .

از چه طریق میتوان از وبسایت میکرولس به محصولات پرایم دسترسی داشت ؟‌ ما این امکان را فراهم نموده این خریدار بصورت اتوماتیک فرایند ثبت و خرید کالا را از فروشگاه میکرولس ثبت کنید کافی است صفحه اصلی سایت https://microless.ir را باز کند و در پایین صفحه جستجوگر خرید از امازون امارات استفاده کند , کافی است شما لینک کالای مورد نظر خود را در جستجوگر امازون امارات وارد کنید و نام کالای خود را به فارسی یا انگلیسی جستجو کنید و هر کالایی که مد نظر شما بود را به سبد خرید ببرید و به واحد پول ایران پردخت کنید

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.